прогазсервис

ремонт ГБО

Газобалонне обладнання — це сучасна система моторного палива. Все більше автовласників переводять свої авто на газове паливо, так як використання ГБО дає переваги, які недоступні традиційному пальному (бензину).

Газове паливо дає такі можливості як: збільшення пробігу автомобіля в 1,5-2 рази, стабілізація роботи двигуна, поліпшення роботи системи запалювання, підвищення екологічності вихлопу. Також, використання ГБО позитивно позначається на стані масла: масло не розріджується, не забруднюється, тому заміна його потрібно рідше; витрата масла також відчутно зменшується. Слід зазначити і зниження гучності роботи двигуна, двигун також функціонує значно рівніше. Але такі переваги дає ГБО для будь-якого автомобіля в тому випадку, якщо воно правильно і точно налаштоване (відрегульовано) і вчасно ремонтується.

Регулювання ГБО можлива і своїми силами — для цього потрібно розібратися з принципами функціонування складових частин обладнання і поетапно провести регулювання. Інформацію про таку процедуру, як регулювання ГБО можна почерпнути в спеціальній літературі або ж відшукати в Інтернеті. А ось ремонт ГБО найкраще надати нашим фахівцям.

На стан ГБО впливає безліч факторів, такі як: температура, час року, якість палива та ін. Тому, дуже важливо проводити регулярну діагностику газового обладнання в сервіс — центрах, де при необхідності повинні провести ремонт, регулювання ГБО з тим, щоб ваш автомобіль завжди був у формі, а газобалонне обладнання прослужило довше.

Ремонт регулювання ГБО справа невідкладна в тому випадку, коли вже є неполадки в роботі двигуна. Будь-які проблеми потрібно вирішувати оперативно, не відкладаючи і не сподіватися на «авось».

Дбайте про свій автомобіль після установки ГБО і він відповість вам стабільною роботою і довгим терміном служби.

Наші сертифікати