прогазсервис

Що ви отримаєте від установки ГБО?

гбо в киеве

Ніхто не сперечається, що основне завдання установки такого устаткування, це економія коштів на ПММ, т. К. Вартість бензинового палива істотно перевищує номінальну вартість газу.

гбо газ на авто київ

Істотний плюс установки устаткування - це збільшений запас ходу, що неймовірно зручно при великих пробігах, наприклад, при поїздці до Криму з маленькими дітьми, які прокидаються, якщо відбувається зупинка. При наявності і газу і бензину, запас ходу збільшується практично вдвічі.

установка гбо на авто в киеве

Екологічність палива. Про екологію, на жаль, говорять мало, але цей факт має велике значення для життя в навколишньому світі.

установить гбо на авто киев

Якщо використовувати газ замість бензину - не буде утворюватися нагар на клапанах і свічках запалювання (такий ефект пов'язаний зі здатністю газу миттєво згоряти).

гбо на авто киев цена

У складі газу немає таких каталізаторів, як сірка і свинець, здатних руйнувати окремі компоненти камери згоряння автомобіля на хімічному рівні.

установить гбо на авто

Виключено злодійство. Погодьтеся, це важливо для власників автопарків і таксі, так як газ злити у відро не можна.

гбо на авто в кредит

Другий важливий момент - це підвищення ресурсу двигуна, це пов'язано з тим, що в газі не містяться токсичні речовини, що завдають шкоди двигуну. Для того щоб ГБО не завдавала шкоди двигуну слід ретельно підходити до вибору і орієнтуватися не на ціну, а на якість як самої системи, так і її установки.

гбо на авто бровары

Антидетонаційна стійкість - газове паливо, має властивості, завдяки яким виключена детонація окремих елементів двигуна, а це вкрай важливо для моторів з великим ступенем стиснення.

гбо на авто бровары

Дифузійна здатність - так як, газ легко перемішується з повітрям, відбувається рівномірне заповнення циліндра однорідної субстанцією, і робота мотора полегшується (в результаті авто їде тихіше і рівніше).

гбо на авто бровары

Газ має знижену швидкість згоряння - процес повного згоряння газу проходить набагато повільніше, ніж у бензину, таким чином, його використання зменшує загальне навантаження на коленвал і поршні.

МИ ВСТАНОВЛЮЄМО тільки оригінальне ГБО

від 590 €‎

від 320 €‎

від 450 €‎

від 320 €‎

Шлях від дзвінка до здачі машини

гбо на авто с турбиной
діагностика ДВЗ
гбо на авто бровары
Підбір ГБО на авто
гбо на авто бровары
Монтаж від 6 годин
гбо на авто бровары
Налаштування під навантаженням
гбо на авто бровары
Безкоштовне ТО через 1000 км
1
2
3
4
5

Наші роботи по установці ГБО